ul. Ligocka 8 (róg al. Niepodległości 145 obok ŻABKI ) WARSZAWA 02-556
22-849-51-02 LUB 793-43-13-41
foto-156@wp.pl

BIZNESOWE

Profesjonalne sesje korporacyjne i biznesowe – sprawdź ofertę Foto Studio 156 w Warszawie

W obliczu dużej konkurencji nie jest łatwo wyróżnić się i zyskać przewagę, dlatego też warto zadbać o właściwy wizerunek. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja firma była postrzegana jako wiarygodny partner w biznesie, musisz pamiętać o odpowiednim zdjęciu. Profesjonalna sesja biznesowa z pewnością pozytywnie wpłynie na marketing firmy i stanie się kluczem do sukcesu. Dobry fotograf wie, jak wyeksponować Twoje mocne strony oraz jak właściwie zaprezentować atuty. Foto Studio 156 na Mokotowie w Warszawie ma na koncie wiele realizacji sesji biznesowych.

Dzięki sesji biznesowej zadbasz o swój wizerunek – powierz nam wykonanie zdjęć biznesowych

Nasza oferta sesji biznesowej skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Pragniemy, aby zdjęcia biznesowe były niepowtarzalne, uwydatniały osobowość i profesjonalizm portretowanej osoby, a także podkreślały pozytywne cechy kojarzone z firmą.

Zdjęcia biznesowe wykonujemy w zależności od indywidualnych potrzeb, w studio w Warszawie lub siedzibie firmy. Oferujemy także pomoc makijażysty w przygotowaniu profesjonalnego makijażu.

Podczas sesji biznesowej powstaje kilkadziesiąt zdjęć, spośród których, Klienci wybierają ustaloną liczbę zdjęć, poddanych następnie obróbce graficznej.

Cena sesji biznesowej jest ustalana indywidualnie, ponieważ na koszt wpływa wiele czynników takich jak:

  • obróbka graficzna,

  • liczba zdjęć,

  • liczba fotografowanych osób,

  • wizaż,

  • miejsce sesji.

W celu ustalenia szczegółów sesji biznesowej zachęcamy do kontaktu. Nasz zakład fotograficzny znajduje się na Mokotowie w Warszawie.

Facebook
Facebook
Facebook
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Twitter
Twitter
Twitter